25 вересня Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» України провела спортивне свято серед колективів фізичної культури, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

У спортивно-масовому заході, що  проходив  на стадіоні «Динамо», взяло участь 165 представників відомчих структур Організації та їх сімей.

В програмі свята були  проведені змагання з 4 видів спорту та фінал чемпіонату Організації з волейболу.

На початку змагань пройшли показові виступи одеського богатиря, ветерана-динамівця Антона Пасечника та юних спортсменів-самбістів.

Переможцями по окремим видам змагань стали:

В загальному заліку спортивного свята перемогу одержав Колектив фізичної культури № 13 – Одеська окрема авіаескадрилья Державної прикордонної служби України. Другим був КФК-4 – Одеський державний університет внутрішніх справ. Третє місце зайняв КФК-5 – Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

В змаганнях з волейболу перемогла команда Головного управління Національної поліції в Одеській області (КФК-2).

Переможці та призери змагань були нагороджені цінними призами та спортивною формою з символікою «Динамо». Також подарунками були відмічені всі юні учасники свята.

Нагородження проводили  перший заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Ольга Черкасова, заступник голови організації Павло Рощін та заступник голови ГО «Спортивний клуб поліції «Патріот» Максим Лимар.